Lujatel Logo
Košík   Registrovať | Prihlásenie | Zaslanie hesla

Rezací stolík BOSCH PSL 300

Visual Pls300 01

„Píla“ malého formátu - pre presné a bezpečné rezy doma

„Domáce práce“ zažívajú konjunktúru. Niet divu,na jednej strane je často výhodnejšie ak človek renovácie zvládne sám, na druhej strane, „kutenie“ doma prináša radosť. Vďaka vysokokvalitnému náradiu s jednoduchým ovládaním je pre muža i ženu stále jednoduchšie zvládať rôzne „kutilské“ práce doma. Ak sa napríklad v minulosti namiesto pracovného stola musel na pílenie používať kuchynský stôl ako „podložka“, bolo šťastím, ak kuchynský nábytok utŕžil „iba“ niekoľko škriabancov. Nehovoriac o chýbajúcej presnosti, ktorá sa pri neupevnenom alebo zle upevnenom náradí nedala dosiahnuť.

S praktickým rezacím stolíkom „PLS 300“ Bosch, ktorý váži iba 3,4kg, sa rezy s ktoroukoľvek priamočiarou pílou Bosch dajú zvládnuť nielen bezpečne, ale aj mimoriadne presne. Srdcom univerzálneho a mobilného rezacieho stolíka je vodiaci kanál z hliníka, ktorývedie základnú dosku a tým aj pílový list priamočiarej píly. Vďaka nemu sa píla nehýbe alebo nedrží krivo. Vysokoflexibilný modulárny systém je ideálny na vedené rezy do dreva, hliníka alebo plastov, skrátka na všetky materiály, ktoré sa s priamočiarou pílou dajú píliť. Na rezacom stolíku sa dajú nastaviť presné uhly, takže ani šikmé steny v starých budovách nepredstavujú žiadny problém.

Rezací stolík je vhodný najmä na renovačné práce. Ako presné rezy hliníkových prechodových líšt, laminátu, parkiet, palubovky, krycích líšt, káblových kanálov, latiek a dosiek, tak aj úprava stropných panelov vám bez problémov pôjdu od ruky. Na svoje si prídu aj kreatívni umelci: od výroby obrazových rámov až po obklad nábytku profilovými lištami, s rezacím stolíkom je (takmer) všetko možné.


prejsť na PSL 300 BOSCH

Visual Pls300 04

Visual Pls300 02

Visual Pls300 03


Akcie

Zobraziť všetko